![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kraqule | |
![]() |
Movie Buff - 183 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2011
Location: Canada
|

| 87 | Cast Away (2000) - Oct 03, 2011 |
| 80 | Gangs of New York (2002) - Oct 03, 2011 |
| 85 | Ocean's Twelve (2004) - Oct 03, 2011 |
| 85 | Men in Black II (2002) - Oct 03, 2011 |
| 85 | Troy (2004) - Oct 03, 2011 |
| 80 | School of Rock (2003) - Oct 03, 2011 |
| 80 | Wedding Crashers (2005) - Oct 03, 2011 |
| 85 | Monsters, Inc. (2001) - Oct 03, 2011 |
| 75 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Oct 03, 2011 |
| 84 | Catch Me If You Can (2002) - Oct 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |