![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
krazykra34 | |
![]() |
Movie Buff - 137 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 77 | Blade (1998) - Aug 19, 2009 |
| 89 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 19, 2009 |
| 80 | The Punisher (2004) - Aug 19, 2009 |
| 55 | Joy Ride (2001) - Aug 19, 2009 |
| 66 | Bill and Ted's Bogus Journey (1991) - Aug 19, 2009 |
| 73 | Jumanji (1995) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Live Free or Die Hard (2007) - Aug 18, 2009 |
| 72 | The Italian Job (2003) - Aug 18, 2009 |
| 98 | The Dark Knight (2008) - Aug 18, 2009 |
| 61 | The Santa Clause (1994) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |