Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
krem99
Movie Buff - 282 Films Ranked
Member Since: Apr 7, 2008
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
82 Avatar (2009) - Jan 23, 2010
88 The Hangover (2009) - Jan 08, 2010
91 Julie & Julia (2009) - Jan 08, 2010
89 This Is It (2009) - Jan 08, 2010
97 House of Games (1987) - Jan 08, 2010
85 Glengarry Glen Ross (1992) - Jan 08, 2010
88 The Spanish Prisoner (1997) - Jan 08, 2010
75 Homicide (1991) - Jan 08, 2010
45 Vanya on 42nd Street (1994) - Jan 08, 2010
39 The Bodyguard (1992) - Nov 11, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with krem99. Why not go rank more films, then come back and check it out again?