krenn

krenn
Movie Buff - 133 Film Ratings
Member Since: 11 Nov 2008
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 13% D2: The Mighty Ducks (1994) - Rated 15 Nov 2008
84 40% The Mighty Ducks (1992) - Rated 15 Nov 2008
85 53% Cyrano de Bergerac (1990) - Rated 15 Nov 2008
88 67% Beauty and the Beast (1991) - Rated 15 Nov 2008
90 76% Back to the Future Part III (1990) - Rated 15 Nov 2008
90 76% Back to the Future (1985) - Rated 15 Nov 2008
80 27% Back to the Future Part II (1989) - Rated 15 Nov 2008
65 4% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 15 Nov 2008
90 76% WALL·E (2008) - Rated 15 Nov 2008
85 53% Elektra (2005) - Rated 15 Nov 2008