![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kreso | |
![]() |
Flick Fan - 74 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Zagreb, Croatia, Croatia
|

| 90 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 19, 2009 |
| 89 | Young Guns (1988) - Aug 19, 2009 |
| 92 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Aug 19, 2009 |
| 84 | No Country for Old Men (2007) - Aug 19, 2009 |
| 95 | Predator (1987) - Aug 19, 2009 |
| 78 | Gangs of New York (2002) - Aug 19, 2009 |
| 98 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Aug 19, 2009 |
| 92 | Shrek (2001) - Aug 19, 2009 |
| 91 | Kate & Leopold (2001) - Aug 19, 2009 |
| 92 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |