Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The Prestige (2006)
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
krf7
Cinema Addict - 1142 Films Ranked
Member Since: Jan 15, 2010
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
65 The Killing Fields - Mar 18, 2010
75 Shutter Island - Mar 17, 2010
100 The Good, the Bad and the Ugly - Mar 16, 2010
62 Law Abiding Citizen - Mar 15, 2010
50 Land of the Lost - Mar 15, 2010
80 Brooklyn's Finest - Mar 15, 2010
88 In the Loop - Feb 22, 2010
95 The Secret in Their Eyes - Feb 04, 2010
82 Sin City - Jan 25, 2010
70 The Simpsons Movie - Jan 24, 2010
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with krf7. Why not go rank more films, then come back and check it out again?
krf7's Favorite...
DirectorsTerrence Malick