![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
krink | |
![]() |
Movie Buff - 251 Films Ranked
Member Since: Feb 15, 2010
Location: Winnipeg, MB, Canada
|

| 65 | Walk the Line (2005) - Feb 15, 2010 |
| 70 | Saving Private Ryan (1998) - Feb 15, 2010 |
| 40 | The Matrix Reloaded (2003) - Feb 15, 2010 |
| 40 | House of Wax (2005) - Feb 15, 2010 |
| 65 | Underworld: Evolution (2006) - Feb 15, 2010 |
| 10 | Cellular (2004) - Feb 15, 2010 |
| 20 | Predator (1987) - Feb 15, 2010 |
| 65 | Trainspotting (1996) - Feb 15, 2010 |
| 50 | Gone in 60 Seconds (2000) - Feb 15, 2010 |
| 65 | House of Sand and Fog (2003) - Feb 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |