![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kris.mccabe | |
![]() |
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: Dec 11, 2009
Location: USA
|

| 80 | Rush Hour (1998) - Dec 11, 2009 |
| 70 | Final Destination 2 (2003) - Dec 11, 2009 |
| 70 | Titanic (1997) - Dec 11, 2009 |
| 63 | How the Grinch Stole Christmas (2000) - Dec 11, 2009 |
| 65 | Back to the Future Part II (1989) - Dec 11, 2009 |
| 81 | Garden State (2004) - Dec 11, 2009 |
| 98 | Requiem for a Dream (2000) - Dec 11, 2009 |
| 40 | RoboCop 3 (1993) - Dec 11, 2009 |
| 50 | Blade: Trinity (2004) - Dec 11, 2009 |
| 20 | Christine (1983) - Dec 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |