![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kristinius | |
![]() |
Flick Fan - 43 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2010
Location: Lithuania
|

| 78 | Cars (2006) - Jan 10, 2010 |
| 79 | The Devil Wears Prada (2006) - Jan 10, 2010 |
| 76 | The Stepford Wives (2004) - Jan 03, 2010 |
| 3 | I Know What You Did Last Summer (1997) - Jan 03, 2010 |
| 87 | Pretty Woman (1990) - Jan 03, 2010 |
| 65 | Titanic (1997) - Jan 03, 2010 |
| 70 | Under the Tuscan Sun (2003) - Jan 03, 2010 |
| 90 | Catch Me If You Can (2002) - Jan 03, 2010 |
| 12 | George of the Jungle (1997) - Jan 03, 2010 |
| 98 | The Pianist (2002) - Jan 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |