Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kristinwg
Movie Buff - 153 Films Ranked
Member Since: May 17, 2010
Location: USA
Recent Rankings
99 The Blues Brothers (1980) - May 23, 2010
90 It's Pat (1994) - May 23, 2010
96 A Night at the Roxbury (1998) - May 23, 2010
98 Stuart Saves His Family (1995) - May 23, 2010
94 Superstar (1999) - May 23, 2010
90 Wayne's World 2 (1993) - May 23, 2010
91 Wayne's World (1992) - May 23, 2010
10 What Women Want (2000) - May 18, 2010
50 xXx (2002) - May 18, 2010
50 Look Who's Talking (1989) - May 18, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kristinwg. Why not go rank more films, then come back and check it out again?