![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kristofb | |
![]() |
Movie Buff - 426 Films Ranked
Member Since: Mar 11, 2010
Location: merksplas, Belgium
|
|
Bio: Movie freak!
| |

| 80 | 21 Grams (2003) - Jan 28, 2011 |
| 77 | Citizen Kane (1941) - Jan 28, 2011 |
| 68 | Bridge to Terabithia (2007) - Jan 28, 2011 |
| 72 | Beetlejuice (1988) - Jan 28, 2011 |
| 68 | Johnny English (2003) - Jan 28, 2011 |
| 68 | Rush Hour (1998) - Jan 28, 2011 |
| 77 | The X Files: Fight the Future (1998) - Jan 28, 2011 |
| 65 | Dead Man (1995) - Jan 28, 2011 |
| 65 | Matchstick Men (2003) - Jan 28, 2011 |
| 72 | Clear and Present Danger (1994) - Jan 28, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |