![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
krjac82 | |
![]() |
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: May 5, 2006
Location: USA
|

| 27 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 45 | The Adventures of Pluto Nash (2002) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Batman (1989) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Big Daddy (1999) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Bulletproof Monk (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Chronicles of Riddick (2004) - Aug 13, 2007 |
| 81 | The Count of Monte Cristo (2002) - Aug 13, 2007 |
| 51 | Daddy Day Care (2003) - Aug 13, 2007 |
| 66 | Daredevil (2003) - Aug 13, 2007 |
| 50 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |