kronos1986

kronos1986
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 22 Jan 2014
Location: Barcelona, Barcelona, Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 18% Force Majeure (2014) - Rated 01 Apr 2016
55 6% Jauja (2014) - Rated 21 Mar 2016
94 54% Birdman (2014) - Rated 07 Mar 2016
93 46% It Follows (2015) - Rated 07 Mar 2016
89 26% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 17 Feb 2016
98 96% Bernie (2012) - Rated 11 Feb 2016
96 74% The Man Who Knew Too Much (1956) - Rated 03 Feb 2016
60 8% A Single Man (2009) - Rated 27 Jan 2016
93 46% A History of Violence (2005) - Rated 27 Jan 2016
98 96% Barry Lyndon (1975) - Rated 26 Jan 2016