![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
krub | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Sep 18, 2011
Location: Ankara, Turkey
|

| 90 | Timecrimes (2007) - Sep 20, 2011 |
| 90 | The Thing (1982) - Sep 18, 2011 |
| 90 | Memento (2001) - Sep 18, 2011 |
| 65 | Meet the Fockers (2004) - Sep 18, 2011 |
| 100 | Sin City (2005) - Sep 18, 2011 |
| 85 | Pulp Fiction (1994) - Sep 18, 2011 |
| 65 | Thor (2011) - Sep 18, 2011 |
| 80 | Castaway on the Moon (2009) - Sep 18, 2011 |
| 90 | Moon (2009) - Sep 18, 2011 |
| 90 | The Man from Earth (2007) - Sep 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |