Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
krupa
Movie Buff - 339 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2009
Location: Australia
Recent Rankings
70 Bad Boys (1995) - Dec 20, 2011
70 Porky's (1982) - Dec 20, 2011
75 The Sweetest Thing (2002) - Dec 20, 2011
70 Scary Movie 2 (2001) - Dec 20, 2011
80 Caddyshack (1980) - Dec 20, 2011
50 In Bruges (2008) - Dec 20, 2011
80 Night at the Museum (2006) - Feb 11, 2011
75 The Gods Must Be Crazy (1980) - Feb 11, 2011
75 Secretary (2002) - Feb 11, 2011
85 Jaws (1975) - Feb 11, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with krupa. Why not go rank more films, then come back and check it out again?