![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
krushgroove | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Australia
|

| 90 | The Godfather: Part II (1974) - Aug 19, 2009 |
| 95 | Inglourious Basterds (2009) - Aug 19, 2009 |
| 85 | The Graduate (1967) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Flatliners (1990) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Go (1999) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Planet Terror (2007) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Grease (1978) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Carrie (1976) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Dog Day Afternoon (1975) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Toy Story (1995) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |