![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kryss66 | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Jul 7, 2009
Location: USA
|

| 75 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Jul 07, 2009 |
| 90 | Braveheart (1995) - Jul 07, 2009 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jul 07, 2009 |
| 90 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Jul 07, 2009 |
| 80 | Billy Madison (1995) - Jul 07, 2009 |
| 98 | Fight Club (1999) - Jul 07, 2009 |
| 75 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Jul 07, 2009 |
| 100 | Hotel Rwanda (2004) - Jul 07, 2009 |
| 80 | Dirty Dancing (1987) - Jul 07, 2009 |
| 85 | Reservoir Dogs (1992) - Jul 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |