![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kth | |
![]() |
Flick Fan - 89 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: USA
|
| 90 | The Big Lebowski (1998) - Aug 19, 2009 |
| 60 | Evan Almighty (2007) - Aug 19, 2009 |
| 70 | Caddyshack (1980) - Aug 19, 2009 |
| 90 | A Hard Day's Night (1964) - Aug 19, 2009 |
| 90 | The 400 Blows (1959) - Aug 19, 2009 |
| 60 | The Sound of Music (1965) - Aug 19, 2009 |
| 95 | The Cook the Thief His Wife & Her Lover (1989) - Aug 19, 2009 |
| 75 | The Mighty Ducks (1992) - Aug 19, 2009 |
| 85 | On the Waterfront (1954) - Aug 19, 2009 |
| 70 | Phone Booth (2003) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |