![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ktkalcec | |
![]() |
Movie Buff - 252 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2009
Location: Croatia
|
|
Message Sent!
| |

| 32 | Surrogates (2009) - May 30, 2011 |
| 36 | Limitless (2011) - May 30, 2011 |
| 34 | Battle: Los Angeles (2011) - May 30, 2011 |
| 62 | Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole (2010) - May 02, 2011 |
| 27 | Splice (2010) - May 02, 2011 |
| 63 | Sucker Punch (2011) - May 02, 2011 |
| 34 | Red Riding Hood (2011) - May 02, 2011 |
| 79 | 127 Hours (2010) - Apr 10, 2011 |
| 91 | Howl's Moving Castle (2004) - Nov 28, 2010 |
| 78 | Black Cat, White Cat (1998) - Nov 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |