![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ktorwelle | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 45 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 30 | American Wedding (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Bruce Almighty (2003) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Constantine (2005) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Crash (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Hide and Seek (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |