kubrazengin

kubrazengin
Film Freak - 619 Film Ratings
Member Since: 14 Jun 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 74% Looper (2012) - Rated 14 Jun 2014
70 44% The Apartment (1960) - Rated 14 Jun 2014
70 44% Antz (1998) - Rated 14 Jun 2014
60 20% This Is England (2006) - Rated 14 Jun 2014
60 20% Children of Men (2006) - Rated 14 Jun 2014
80 74% Cuore sacro (2005) - Rated 14 Jun 2014
90 94% The Kid (1921) - Rated 14 Jun 2014
70 44% Mr. Smith Goes to Washington (1939) - Rated 14 Jun 2014
70 44% High Noon (1952) - Rated 14 Jun 2014
80 74% City Lights (1931) - Rated 14 Jun 2014