![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kubrick86 | |
![]() |
Cinema Addict - 1301 Films Ranked
Member Since: Nov 21, 2006
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 82 | Take Shelter (2011) - Feb 09, 2012 |
| 45 | Extremely Loud and Incredibly Close (2011) - Feb 09, 2012 |
| 86 | Tinker, Tailor, Soldier, Spy (2011) - Jan 08, 2012 |
| 78 | Bizim Buyuk Caresizligimiz (2011) - Jan 08, 2012 |
| 73 | Dedemin Insanlari (2011) - Jan 08, 2012 |
| 50 | Happythankyoumoreplease (2010) - Jan 02, 2012 |
| 84 | The Skin I Live In (2011) - Jan 01, 2012 |
| 60 | Coriolanus (2011) - Dec 20, 2011 |
| 38 | The Iron Lady (2011) - Dec 18, 2011 |
| 60 | The Descendants (2011) - Dec 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |