![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kucukandac | |
![]() |
Flick Fan - 98 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2010
Location: izmir, Turkey
|

| 74 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Jan 20, 2010 |
| 92 | Madagascar: Escape 2 Africa (2008) - Jan 20, 2010 |
| 78 | Mona Lisa Smile (2003) - Jan 20, 2010 |
| 83 | Throw Momma from the Train (1987) - Jan 20, 2010 |
| 82 | Kramer vs. Kramer (1979) - Jan 20, 2010 |
| 77 | The Waterboy (1998) - Jan 20, 2010 |
| 88 | RocknRolla (2008) - Jan 20, 2010 |
| 68 | Stardust (2007) - Jan 20, 2010 |
| 78 | Wild Wild West (1999) - Jan 20, 2010 |
| 78 | The Eye (2002) - Jan 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |