Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kudra
Movie Buff - 329 Films Ranked
Member Since: Feb 16, 2009
Location: istanbul, Turkey
Age: 27
Gender: Female
Status: Single
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
65 Elizabethtown (2005) - Jun 27, 2010
65 Patch Adams (1998) - Jun 27, 2010
90 Breaking the Waves (1996) - Jun 27, 2010
65 Hot Fuzz (2007) - Jun 27, 2010
30 Twilight (2008) - Jun 27, 2010
68 Orange Love (2007) - Jun 27, 2010
75 Tatt av kvinnen (2007) - Jun 27, 2010
90 Brysomme mannen, Den (2006) - Jun 27, 2010
90 The Seventh Continent (1989) - Jun 27, 2010
93 Funny Games (1997) - Jun 27, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kudra. Why not go rank more films, then come back and check it out again?