Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kuick
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Dec 12, 2010
Location: Belgium
Recent Rankings
60 You've Got Mail (1998) - Dec 12, 2010
65 The Cell (2000) - Dec 12, 2010
70 xXx (2002) - Dec 12, 2010
60 Babel (2006) - Dec 12, 2010
70 The Truman Show (1998) - Dec 12, 2010
70 Gladiator (2000) - Dec 12, 2010
55 Saw II (2005) - Dec 12, 2010
50 Conspiracy Theory (1997) - Dec 12, 2010
10 Mean Girls (2004) - Dec 12, 2010
45 The Ring (2002) - Dec 12, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kuick. Why not go rank more films, then come back and check it out again?