kungul

kungul
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2007
Location: skopje, Macedonia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 63% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 20 Aug 2007
70 33% Sleepless in Seattle (1993) - Rated 20 Aug 2007
90 88% Catch Me If You Can (2002) - Rated 20 Aug 2007
90 88% Reservoir Dogs (1992) - Rated 20 Aug 2007
50 6% Million Dollar Baby (2004) - Rated 20 Aug 2007
60 16% A Night at the Roxbury (1998) - Rated 20 Aug 2007
90 88% The Sixth Sense (1999) - Rated 20 Aug 2007
60 16% Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Rated 20 Aug 2007
80 63% Land of the Dead (2005) - Rated 20 Aug 2007
70 33% Munich (2005) - Rated 20 Aug 2007