![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kuruptr | |
![]() |
Movie Buff - 203 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2010
Location: USA
|

| 75 | Jack (1996) - Apr 19, 2010 |
| 85 | Men in Black (1997) - Apr 19, 2010 |
| 75 | Demolition Man (1993) - Apr 19, 2010 |
| 88 | Moon (2009) - Apr 19, 2010 |
| 100 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Apr 19, 2010 |
| 80 | Man on the Moon (1999) - Apr 19, 2010 |
| 85 | Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Apr 19, 2010 |
| 88 | Casino Royale (2006) - Apr 19, 2010 |
| 75 | Armageddon (1998) - Apr 19, 2010 |
| 90 | 101 Dalmatians (1961) - Apr 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |