Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kutlehan
Movie Buff - 344 Films Ranked
Member Since: Feb 18, 2010
Location: Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
50 Alice in Wonderland (2010) - Apr 13, 2010
60 The Cell (2000) - Apr 13, 2010
75 White Men Can't Jump (1992) - Apr 13, 2010
85 Süt kardesler (1976) - Apr 13, 2010
80 Superman: The Movie (1978) - Apr 13, 2010
75 Sphere (1998) - Apr 13, 2010
55 The Rock (1996) - Apr 13, 2010
70 The Ring (2002) - Apr 13, 2010
80 Police Academy (1984) - Apr 13, 2010
60 Panic Room (2002) - Apr 13, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kutlehan. Why not go rank more films, then come back and check it out again?