![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kuzey | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Feb 25, 2010
Location: Kocaeli, Marmara, Turkey
|

| 85 | Rain Man (1988) - Oct 01, 2010 |
| 100 | 12 Angry Men (1957) - Aug 21, 2010 |
| 90 | Toy Story 3 (2010) - Aug 21, 2010 |
| 85 | Star Trek (2009) - Feb 25, 2010 |
| 65 | I Heart Huckabees (2004) - Feb 25, 2010 |
| 75 | Sherlock Holmes (2009) - Feb 25, 2010 |
| 85 | Batman Begins (2005) - Feb 25, 2010 |
| 75 | Ocean's Eleven (2001) - Feb 25, 2010 |
| 70 | Matchstick Men (2003) - Feb 25, 2010 |
| 75 | Syriana (2005) - Feb 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |