![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kuzu | |
![]() |
Film Freak - 549 Films Ranked
Member Since: Dec 2, 2006
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Vertigo (1958) - Feb 03, 2012 |
| 5 | Yes Man (2008) - Feb 03, 2012 |
| 85 | The Artist (2011) - Feb 03, 2012 |
| 70 | Press (2010) - Feb 03, 2012 |
| 20 | Zenne (2012) - Feb 03, 2012 |
| 60 | The Tree of Life (2011) - Feb 03, 2012 |
| 75 | American Beauty (1999) - Jan 22, 2012 |
| 75 | Carnage (2011) - Jan 21, 2012 |
| 70 | Mildred Pierce (2011) - Jan 21, 2012 |
| 1 | Ya Sonra? (2011) - Jan 21, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |