![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kuzya | |
![]() |
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: Sep 6, 2006
Location: UK
|

| 90 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Analyze This (1999) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Bad Lieutenant (1992) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Ballad of Jack and Rose (2005) - Aug 13, 2007 |
| 95 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Before Sunset (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |