![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kwarfel | |
![]() |
Movie Buff - 141 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Flesh Gordon (1974) - Sep 12, 2007 |
| 50 | Howard the Duck (1986) - Sep 12, 2007 |
| 78 | Back to the Future (1985) - Sep 12, 2007 |
| 95 | Mars Attacks! (1996) - Sep 12, 2007 |
| 85 | Demolition Man (1993) - Sep 12, 2007 |
| 95 | X-Men (2000) - Sep 12, 2007 |
| 85 | Men in Black II (2002) - Sep 12, 2007 |
| 95 | The Iron Giant (1999) - Sep 12, 2007 |
| 80 | Little Shop of Horrors (1986) - Sep 12, 2007 |
| 95 | Mad Max (1979) - Sep 12, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |