kwarner04

kwarner04
Movie Buff - 126 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Allen, TX, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 76% 50/50 (2011) - Rated 28 Feb 2012
77 53% Jerry Maguire (1996) - Rated 28 Feb 2012
68 24% Quantum of Solace (2008) - Rated 28 Feb 2012
88 90% Casino Royale (2006) - Rated 28 Feb 2012
60 8% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 28 Feb 2012
70 27% Erin Brockovich (2000) - Rated 28 Feb 2012
70 27% Raising Helen (2004) - Rated 28 Feb 2012
65 16% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 28 Feb 2012
77 53% Inglourious Basterds (2009) - Rated 28 Feb 2012
67 23% Magnolia (1999) - Rated 28 Feb 2012