kwcbjc

kwcbjc
Movie Buff - 243 Film Ratings
Member Since: 24 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

14% Pokemon: Power of One (1999) - Rated 14 Aug 2007
20 23% Mr. Deeds (2002) - Rated 14 Aug 2007
70 61% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
70 61% The Interpreter (2005) - Rated 14 Aug 2007
95 92% American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
75 68% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007
10 16% A Guy Thing (2003) - Rated 14 Aug 2007
10 16% Elf (2003) - Rated 14 Aug 2007
60 50% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
12% Baseketball (1998) - Rated 14 Aug 2007