![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kwedge | |
![]() |
Movie Buff - 114 Films Ranked
Member Since: Sep 13, 2008
Location: Norway
|

| 99 | Black Book (2006) - Sep 14, 2008 |
| 90 | Apocalypse Now Redux (2001) - Sep 13, 2008 |
| 87 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Sep 13, 2008 |
| 80 | Good Will Hunting (1997) - Sep 13, 2008 |
| 90 | The Last King of Scotland (2006) - Sep 13, 2008 |
| 97 | The Killing Fields (1984) - Sep 13, 2008 |
| 90 | The Sting (1973) - Sep 13, 2008 |
| 85 | Magnolia (1999) - Sep 13, 2008 |
| 91 | Caligula (1979) - Sep 13, 2008 |
| 90 | Chicken Run (2000) - Sep 13, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |