Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kwrightnj
Movie Buff - 240 Films Ranked
Member Since: Mar 7, 2006
Location: USA
Recent Rankings
80 About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007
73 Alexander (2004) - Aug 13, 2007
71 AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007
74 Along Came a Spider (2001) - Aug 13, 2007
76 Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007
91 American Beauty (1999) - Aug 13, 2007
78 American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007
82 American Psycho (2000) - Aug 13, 2007
77 American Splendor (2003) - Aug 13, 2007
74 American Wedding (2003) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kwrightnj. Why not go rank more films, then come back and check it out again?