Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kyle2046
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Apr 8, 2006
Location: USA
Recent Rankings
100 2046 (2004) - Aug 13, 2007
65 The Constant Gardener (2005) - Aug 13, 2007
90 War of the Worlds (2005) - Aug 13, 2007
90 Jarhead (2005) - Aug 13, 2007
30 Fantastic Four (2005) - Aug 13, 2007
60 Sin City (2005) - Aug 13, 2007
50 Hitch (2005) - Aug 13, 2007
60 D.E.B.S. (2004) - Aug 13, 2007
60 The Interpreter (2005) - Aug 13, 2007
90 Batman Begins (2005) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kyle2046. Why not go rank more films, then come back and check it out again?