![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kymberg | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2010
Location: USA
|

| 85 | American History X (1998) - Sep 05, 2010 |
| 80 | Shane (1953) - Sep 05, 2010 |
| 90 | Jaws (1975) - Sep 05, 2010 |
| 85 | The Matrix (1999) - Sep 05, 2010 |
| 80 | Independence Day (1996) - Sep 05, 2010 |
| 85 | The Terminator (1984) - Sep 05, 2010 |
| 75 | Grindhouse (2007) - Sep 05, 2010 |
| 70 | The Last Boy Scout (1991) - Sep 05, 2010 |
| 85 | Throw Momma from the Train (1987) - Sep 05, 2010 |
| 75 | Rocky III (1982) - Sep 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |