![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kynikos | |
![]() |
Movie Buff - 351 Films Ranked
Member Since: Sep 22, 2010
Location: Tallahassee, FL, USA
|

| 80 | Fantastic Mr. Fox (2009) - Sep 22, 2010 |
| 70 | The NeverEnding Story (1984) - Sep 22, 2010 |
| 80 | Final Fantasy VII: Advent Children (2005) - Sep 22, 2010 |
| 80 | The 13th Warrior (1999) - Sep 22, 2010 |
| 75 | Ravenous (1999) - Sep 22, 2010 |
| 65 | Eraser (1996) - Sep 22, 2010 |
| 80 | Die Hard (1988) - Sep 22, 2010 |
| 70 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Sep 22, 2010 |
| 75 | RoboCop (1987) - Sep 22, 2010 |
| 65 | American Pie 2 (2001) - Sep 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |