![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kyvetti | |
![]() |
Film Freak - 629 Films Ranked
Member Since: Apr 21, 2009
Location: Finland
|
|
Message Sent!
Bio: Warning: my ratings are a little off. I have rated rather few actually bad movies, so a lot of my T3 tier is still passably entertaining and some of the stuff in T1 is still watchable...
| |

| 60 | Meet the Parents (2000) - Feb 08, 2012 |
| 30 | Anaconda (1997) - Feb 08, 2012 |
| 50 | 8MM (1999) - Feb 08, 2012 |
| 80 | The Lost Honor of Katharina Blum (1975) - Feb 08, 2012 |
| 70 | Hair (1979) - Feb 08, 2012 |
| 80 | Animal House (1978) - Feb 08, 2012 |
| 70 | Duel (1971) - Feb 08, 2012 |
| 50 | The Serpent and the Rainbow (1988) - Feb 08, 2012 |
| 80 | Jésus de Montréal (1989) - Feb 08, 2012 |
| 60 | Leningrad Cowboys Go America (1989) - Feb 08, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |