Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
la boheme
Movie Buff - 497 Films Ranked
Member Since: Mar 2, 2008
Location: Texas, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 Roman Holiday (1953) - Jan 14, 2009
100 Sunset Blvd. (1950) - Jan 14, 2009
95 Some Like It Hot (1959) - Jan 14, 2009
100 Double Indemnity (1944) - Jan 14, 2009
95 Touch of Evil (1958) - Jan 14, 2009
100 Citizen Kane (1941) - Jan 14, 2009
70 Dracula (1992) - Jan 14, 2009
80 The Last Emperor (1987) - Jan 14, 2009
90 Last Tango in Paris (1972) - Jan 14, 2009
100 Rear Window (1954) - Jan 14, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with la boheme. Why not go rank more films, then come back and check it out again?