laambert

laambert
Movie Buff - 174 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2013
Location: WA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 84% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 20 Sep 2013
100 94% Labyrinth (1986) - Rated 20 Sep 2013
100 94% American Beauty (1999) - Rated 20 Sep 2013
75 45% Conan the Destroyer (1984) - Rated 20 Sep 2013
65 21% Conan the Barbarian (2011) - Rated 20 Sep 2013
80 57% Conan the Barbarian (1982) - Rated 20 Sep 2013
50 10% Dark Star (1974) - Rated 20 Sep 2013
100 94% Assault on Precinct 13 (1976) - Rated 20 Sep 2013
100 94% Halloween (1978) - Rated 20 Sep 2013
90 73% The Fog (1980) - Rated 20 Sep 2013