![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
labballin24 | |
![]() |
Film Freak - 706 Films Ranked
Member Since: Jul 7, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | Elvis and Anabelle (2007) - Jul 23, 2011 |
| 79 | The Lincoln Lawyer (2011) - Jul 23, 2011 |
| 75 | Hatchet (2007) - Jan 02, 2011 |
| 75 | Get Him to the Greek (2010) - Jan 02, 2011 |
| 69 | P2 (2007) - Jan 02, 2011 |
| 40 | Devour (2005) - Jan 02, 2011 |
| 50 | Amusement (2008) - Jan 02, 2011 |
| 65 | District B13 (2004) - Jan 02, 2011 |
| 51 | Righteous Kill (2008) - Jan 02, 2011 |
| 80 | Shades of Ray (2008) - Jan 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |