![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lachinita | |
![]() |
Movie Buff - 148 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Sherlock Holmes (2009) - Apr 14, 2010 |
| 80 | The Princess and the Frog (2009) - Apr 14, 2010 |
| 95 | The Hours (2002) - Apr 14, 2010 |
| 85 | The Greatest (2009) - Mar 13, 2010 |
| 95 | The Hurt Locker (2009) - Jan 10, 2010 |
| 90 | Fracture (2007) - Dec 30, 2009 |
| 90 | Gone Baby Gone (2007) - Dec 29, 2009 |
| 95 | Downloading Nancy (2008) - Dec 09, 2009 |
| 90 | Secretary (2002) - Dec 09, 2009 |
| 95 | The United States of Leland (2003) - Nov 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |