Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ladel
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Mar 1, 2010
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 Reservoir Dogs (1992) - Mar 02, 2010
93 Trainspotting (1996) - Mar 02, 2010
90 Hamlet (1996) - Mar 02, 2010
90 Ordinary People (1980) - Mar 02, 2010
95 M (1931) - Mar 02, 2010
90 The Lives of Others (2006) - Mar 02, 2010
90 Let the Right One In (2008) - Mar 02, 2010
90 Ikiru (1952) - Mar 02, 2010
92 Eyes Without a Face (1960) - Mar 02, 2010
90 Fargo (1996) - Mar 02, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ladel. Why not go rank more films, then come back and check it out again?