![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ladyC | |
![]() |
Film Freak - 861 Films Ranked
Member Since: Oct 13, 2009
Location: Argentina
Gender: Female
|
|
Bio: music painting writing reading poetry tech food photoraphy science the sky the night singing dreaming and new york
| |

| 84 | L.A. Confidential (1997) - May 07, 2012 |
| 68 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - May 06, 2012 |
| 80 | I Heart Huckabees (2004) - Apr 23, 2012 |
| 55 | Suburban Girl (2007) - Apr 22, 2012 |
| 40 | Scream 4 (2011) - Apr 22, 2012 |
| 80 | Take Shelter (2011) - Apr 19, 2012 |
| 75 | London (2005) - Apr 13, 2012 |
| 90 | Melancholia (2011) - Apr 07, 2012 |
| 83 | The Rum Diary (2011) - Apr 07, 2012 |
| 75 | The Ides of March (2011) - Apr 07, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |