![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ladypants | |
![]() |
Movie Buff - 200 Films Ranked
Member Since: Aug 16, 2009
Location: USA
|

| 90 | The Mighty Ducks (1992) - Nov 30, 2009 |
| 90 | Whip It (2009) - Nov 30, 2009 |
| 93 | This Is It (2009) - Nov 30, 2009 |
| 80 | The Informant! (2009) - Nov 30, 2009 |
| 93 | Where the Wild Things Are (2009) - Nov 30, 2009 |
| 85 | There Will Be Blood (2007) - Nov 30, 2009 |
| 70 | All About Steve (2009) - Nov 30, 2009 |
| 72 | A Knight's Tale (2001) - Nov 30, 2009 |
| 82 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Nov 30, 2009 |
| 40 | Joe Dirt (2001) - Nov 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |