lagano

lagano
Movie Buff - 160 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2012
Location: Sierra Leone
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% El Topo (1970) - Rated 26 Jan 2013
80 63% Akira (1988) - Rated 26 Jan 2013
95 93% The Holy Mountain (1973) - Rated 26 Jan 2013
85 72% Intouchables (2011) - Rated 26 Jan 2013
90 83% Baraka (1992) - Rated 26 Jan 2013
95 93% Incendies (2010) - Rated 26 Jan 2013
70 51% The Tree of Life (2011) - Rated 24 Jan 2013
90 83% Spellbound (1945) - Rated 24 Jan 2013
70 51% Orphan (2009) - Rated 24 Jan 2013
90 83% Coffee and Cigarettes (2003) - Rated 24 Jan 2013