![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
laincoubert | |
![]() |
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: May 11, 2006
Location: Spain
|

| 80 | Gods and Monsters (1998) - Mar 27, 2011 |
| 80 | Arabesque (1966) - Mar 27, 2011 |
| 100 | Sunset Blvd. (1950) - Mar 27, 2011 |
| 80 | Rocky (1976) - Mar 27, 2011 |
| 80 | Delicatessen (1991) - Mar 27, 2011 |
| 80 | The Town (2010) - Mar 27, 2011 |
| 92 | Rosemary's Baby (1968) - Mar 27, 2011 |
| 91 | Mildred Pierce (1945) - Mar 27, 2011 |
| 85 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Mar 27, 2011 |
| 62 | 8½ (1963) - Mar 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |