lajlev

lajlev
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2010
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 81% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 20 Sep 2010
70 54% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 20 Sep 2010
40 13% Beverly Hills Cop II (1987) - Rated 20 Sep 2010
20 4% Anaconda (1997) - Rated 20 Sep 2010
60 36% Crocodile Dundee II (1988) - Rated 20 Sep 2010
70 54% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 20 Sep 2010
50 22% What Women Want (2000) - Rated 20 Sep 2010
80 81% The Green Mile (1999) - Rated 20 Sep 2010
80 81% Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Rated 20 Sep 2010
"Great movie. Lots of double meanings in a pervert way."
80 81% Me, Myself & Irene (2000) - Rated 20 Sep 2010
"One of the better Jim Carey movies."